Pazartesi Cuma : 09 : 00 – 17:00 Çalışma Saatlerimiz

Akhisar Sünnet

akhisar sünnet , akhisar da sünnet yapan doktor , akhisar üroloji akhisar lokal anestezi ile sünnet akhisar lokal anestezi sünnet

Sünnet nedir? sorusuna en kolay yanıt “Erkek çocuğun penisinin ucunda doğuştan var olan, idrar çıkış deliğini kapatarak o bölgede mikroorganizmaların çabuk üremesine yardımcı bir ortam oluşturan deri parçasının (sünnet derisi) alınması” olacaktır. Sünnet ciddi bir cerrahi işlemdir.
Başta idrar yolu enfeksiyonu riskinin azaltılması olmak üzere birçok faydası bulunan sünnetin uygun ortamlarda ve alanında uzman hekimler tarafından yapılması büyük önem taşıyor. Sünnet basit bir cerrahi işlem gibi görünse de, operasyon sırasında yapılacak küçük bir hata çocukta kalıcı sorunların ortaya çıkmasına yol açabiliyor.
Akhisar sünnet olarak 25 yılı ve 25 bini aşkın sünnet deneyimiyle, yeni doğan bebek dahil her yaşta çocuğumuza lokal anestezi ile narkozsuz (genel anestezi gerektirmeden), oyunlar eşliğinde, ailesi, annesi ve babasıyla sünnet işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Sadece Akhisara değil, Soma, Kırkağaç, Saruhanlı, Gölmarmara, Salihli, Manisa, Sındırgı, Kınık, Bergama, Menemen, Aliağa ve hatta izmir den bile aileler bizlere güvenmekte sünnet için çocuklarını bize getirmektedir.

Akhisar Sünnet 

Op Dr.Kubilay Kılınç 

Sağlık Memuru Tunay Gül

© 2023 Akhisar Sünnet l Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır.

SAYFALAR

Randevu Almak İçin Tıkla