Pazartesi Cuma : 09 : 00 – 17:00 Çalışma Saatlerimiz

Akhisar Sünnet Gözdehaber Paylaşımı

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Kubilay Kılınç ve Sağlık Memuru Tunay Gül, Hürriyet Mahallesi 224 Sokak, No 99, Daire 1’deki (Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Acil Karşısı) özel muayenehanesini Akhisarlıların hizmetine açtı.

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde uzun yıllar hizmet veren ve aynı hastaneden emekli olan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Kılınç, çalışma arkadaşı Sağlık Memuru Tunay Gül ile emeklilik sonrası da açtıkları özel muayenehane ile Akhisar halkının hizmetine devam edecek. Yaklaşık 20 yıldır Akhisarlıların hizmetinde olan ve binlerce çocuğun sünnet edilmesinde görev alan Kılınç ve Gül bu defa görevi özel muayenehanelerinde sürdürecek.

09 Haziran Cuma günü İlçe protokol mensuplarının katılımı ile öğle saatlerinde gerçekleştirdikleri açılışta emekli İmam Hatip Cafer Akat’ın duaları ile kırmızı kurdele kesildi.

Açılış kurdelesini; Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar İlçe Emniyeti eski Müdürü Engin Pınar, Genel Cerrah Dr. Halil İbrahim Çabuk, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Zeki Kara, işletme sahibi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Kubilay Kılınç, babası Mustafa Kılınç ve Sağlık Memuru Tunay Gül kesti.

Kurumun ilk ziyaretçisi Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve eşi Özge Dutlulu oldu.

ÜROLOJİ UZMANI OP. DR. KUBİLAY KILINÇ KİMDİR?

Özel sünnet merkezinde çalışma hayatına devam edecek Üroloji Uzmanı Op. Dr. Kubilay Kılınç, 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2001 yılında Celal Bayar Üniversitesi Üroloji alanında Doktorasını tamamladı. Uzun yıllar Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde görev aldı. Bu süreçte Sağlık Memuru Tunay Gül ile beraber çalışarak ilçedeki binlerce çocuğun sünnet olmasında görev aldı. Emekli olan Kılınç, çalışma arkadaşı Gül ile Hürriyet Mahallesinde özel muayenehanesini açtı. Evli ve iki çocuk babası Kılınç, burada sünnet hizmeti vermeye devam edecek. 

Akhisar Sünnet 

Op Dr.Kubilay Kılınç 

Sağlık Memuru Tunay Gül

© 2023 Akhisar Sünnet l Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır.

SAYFALAR

Randevu Almak İçin Tıkla