Pazartesi Cuma : 09 : 00 – 17:00 Çalışma Saatlerimiz

Hakkımızda

Akhisar Sünnet l Üroloji Doktoru Op Dr.Kubilay KILINÇ ve Sağlık Memuru Tunay Gül

Hakkımızda

Op. Dr. Kubilay KILINÇ , 1972 yılında Malatya da doğdu, 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun oldu. 2001 yılında Celal Bayar Üniversitesi Üroloji A.D. da doktorasını tamamladı. 2002 yılında Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak göreve başladı. 2023 yılında emekli oldu. Şimdi kendi özel kliniğini açarak,  Akhisar’a ve çevre ilçelere Üroloji alanında ve Sünnet konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlık memuru Tunay GÜL, 1979 yılında Akhisar’da doğdu.1997  yılında Akhisar Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldu. 2001 yılında Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde üroloji bölümünde göreve başladı. Uzun yıllar boyunca evlerde sünnetçilikte yaptı. 2023 yılında emekliye ayrıldı. Tunay GÜL sünnet işlemlerine artık Dr. Kubilay KILINÇ ‘ın özel kliniğinde devam etmektedir.

Sünnet nedir?

 sorusuna en kolay yanıt “Erkek çocuğun penisinin ucunda doğuştan var olan, idrar çıkış deliğini kapatarak o bölgede mikroorganizmaların çabuk üremesine yardımcı bir ortam oluşturan deri parçasının (sünnet derisi) alınması” olacaktır. Sünnet ciddi bir cerrahi işlemdir.
Başta idrar yolu enfeksiyonu riskinin azaltılması olmak üzere birçok faydası bulunan sünnetin uygun ortamlarda ve alanında uzman hekimler tarafından yapılması büyük önem taşıyor. Sünnet basit bir cerrahi işlem gibi görünse de, operasyon sırasında yapılacak küçük bir hata çocukta kalıcı sorunların ortaya çıkmasına yol açabiliyor.
Kubilay KILINÇ ve Tunay GÜL olarak 25 yılı ve 25 bini aşkın sünnet deneyimiyle, 20 yılı aşkındır beraber mesai yapmanın vermiş olduğu karşılıklı güven ile, yeni doğan bebek dahil her yaşta çocuğumuza lokal anestezi ile narkozsuz (genel anestezi gerektirmeden), oyunlar eşliğinde, ailesi, annesi ve babasıyla sünnet işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Sadece Akhisar’a değil, Soma, Kırkağaç, Saruhanlı, Gölmarmara, Salihli, Manisa, Sındırgı, Kınık, Bergama, Menemen, Aliağa, İzmir ve hatta Yurt dışından aileler bizlere güvenmekte sünnet için çocuklarını bize getirmektedir.
Akhisar ve çevresine Sünnet işlemi konusunda uzun yıllar hizmet vermenin sonucunda artık yıllar önce çocukken sünnet ettiğimiz kişilerin çocuklarını sünnet etmeye başladık.

Akhisar Sünnet 

Op Dr.Kubilay Kılınç 

Sağlık Memuru Tunay Gül

© 2023 Akhisar Sünnet l Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır.

Randevu Almak İçin Tıkla